Buďte za fešáka

0 Comments


Oblékat se mužně a stylově může být pro některé muže těžké. Proč? Ne každý má vrozený cit pro módu a pro to, co mu sluší, co je právě trendy, čeho přidat, čeho naopak ubrat. Ale pokud naleznete svůj styl, uvidíte, že každodenní oblékání bude zábava a naroste tím nejenom vaše sebevědomí, ale i charisma.

Mohou vám pomoci tyto tipy, které vás zasvětí do kouzla módy.

OBLEČENÍ

Správný střih

Základem je nosit oblečení, které vám padne. Nepadnoucí oblečení nebude nikdy elegantní a poškodí váš styl. Kromě toho, můžete se cítit nepohodlně. Ani příliš malé, ani příliš velké oblečení není dobré. Příliš široké svršky způsobí, že budete vypadat větší, než jste. Příliš malé oblečení působí neesteticky, zejména v oblasti břicha. Zvolte střihy, které zdůrazní vaše ramena a jsou volnější v oblasti pasu.

Vhodné doplňky

Důležitou součástí módy jsou také doplňky. Někteří muži si myslí, že doplňky jsou pro ženy, ale není tomu tak. I muži mají spoustu doplňků, které mohou doplnit jejich outfit. Kravata, manžetové knoflíčky, náramky, hodinky, tašky nebo pánské sluneční brýle Luxbryle.cz. Vhodným zvolením doplňků rozsvítíte váš outfit.

Kvalita

Pokud chcete, aby váš styl vypadal dobře, zaměřte se spíše na kvalitu před kvantitou. To může být někdy obtížné, ale pokus se naučíte, které látky jsou kvalitní a které ne, půjde to pak již samo. U oblečení většinou poznáte již na první pohled, které je kvalitní.

muž

Vyberte si svůj styl

Váš styl bude určovat další směr oblékání. Pokud si nejste jistí, který se vám líbí, věnujte čas tomu, abyste objevili ten pravý. Stylů je opravdu hodně a je jasné, že každému nebude sedět ten stejný. Máme styly minimalistické, umělecké, bohémské, elegantní, rockové, old schoolové, nadčasové a mnoho dalšího. Zkuste od každého něco, a nakonec najdete styl, který odráží vaši osobnost a stane se pro vás každodenním chlebem.