Jak to u vás bude vypadat?

0 Comments


Většina lidí má nějakou představu o tom, jak by měl vypadat jejich vysněný domov. Ne každému se podaří si ho koupit třeba od developera nebo od předchozího majitele. Většina lidí si ho musí vytvořit úplně sama. Můžete to zkusit sami, ale nejspíš to po pár pokusech vzdáte. Interiér není jen o designu, i když hraje svou roli, ale je především o propojení designu a funkčních prvků. Všechno spolu musí fungovat tak aby se vám pohodlně bydlelo. Designéři a architekti vám pomůžou vymyslet takový domov, který bude zcela odrážet vaše představy o komfortním bydlení. Stačí se obrátit na odborníky, kteří to umí.

moderní ložnice

Zkoušeli jste si někdy vytvořit třeba návrh kuchyně? Nejspíš jste vůbec nevzali v potaz kudy vede odpad a kde máte zasekanou elektřinu. Na to všechno designéři samozřejmě myslí. Díky tomu že jsou to odborníci, budete mít kvalitně zpracovaný návrh jakékoliv místnosti ve vašem domě nebo bytě. Hledáte někoho kdo vyváří skvělé návrhy interiérů v Praze https://bydesign.cz/? Jste tady správně. Pomůžeme vám vytvořit domov pro celou vaši rodinu tak, aby vám doma nic nechybělo.

Propojení funkčního celku
Mnoho lidí se obává že designéři jim vytvoří moderní domov, který nebude korespondovat s jejich vkusem. Vždycky máte možnost ovlivnit návrhy, které vám designéři vytvoří. Můžete odmítnout jakýkoliv návrh a nebo ho nechat předělat. U každého návrhu uvidíte vizualizaci, takže si můžete nechat třeba prohodit dětský pokoj s ložnicí.

manželská postel

Designér vám vždycky vysvětlí co ho k rozhodnutí, které uvidíte před sebou na návrhu, vedlo. Designér jen tak bezhlavě nekreslí co ho zrovna napadne, ale bere v potaz finance, inženýrské sítě, statiku objetu i přání majitelů. Vše bude tvořit celek, který bude dávat smysl. Nemusíte se bát že byste dostali návrh který se vám nebude líbit. Dostanete mnohem víc – domov, který bude podle vašich představ.