Kuchyně podle katalogu.

0 Comments


Dříve to bylo podstatně složitější, když jste si chtěli navrhnout novou kuchyni, nikdo neměl moc představu, jak by to mělo být. Neměli jste možné rozměry spotřebičů, ani skříněk, jen jste si mohli vybrat barvu, do které vám kuchyni udělají, a pak jste se nechali inspirovat již nějakou vyhotovenou kuchyní. Spousta firem měli katalogové kuchyně, které pasovali jen pro byty a pak další oddíl kuchyní, který se prováděl v domech. Přece jenom v panelových domech není tolik místa a všechny se stavěli podobně a na kuchyně bylo jen malé vyhrazené místo. Tak jste si mohli po několika zařízení kuchyně udělat katalog, který měl odpovídat vaší práci, a většina lidí si z něj vybrala a dále svou kuchynineřešili.

kuchyně konfigurátor

Prostě máte na výběr, tak si vyberte a mi vám ji nainstalujeme. Bylo to dříve neefektivní a zasahovat jste do toho moc nesměli, hlavně byl i omezený výběr materiálu a většina lidí měla prostě to stejné. To není jako dnes, že materiálu je spousta, co se týče samotného provedení, tak i výběru barev a úchytek. Elektrických spotřebičů a možností. Dnes si můžete ještě předtím, než se spojíte s nějakou firmou navrhnout kuchyni naprosto samy. Stačí, jen když si na nějakou dobu sednete k počítači nebo notebooku a začnete si hrát.

kuchyně konfigurátor

Konfigurátor kuchyně vám se vším pomůže. Rozvrhne vám prostor a můžete si kuchyni poskládat skříňku po skříňce. Můžete plánovat, kde bude lednice, kamna nebo sporák. Stejně tak jaký druh digestoře si pořídíte a kam dáte myčku. Musíte si dobře promyslet každou věc, abyste na nic nezapomněli, v kuchyni toho bývá většinou víc, než si dokážete představit. Spousta lidí tam potřebuje i šuplík na papír, propisky a malé drobnosti, jako jsou nabíječky a podobně. Spousta lidí si píše nákupní seznam právě na kus papíru, který si bere přímo do obchodu, aby na něco nezapomněli. Tak vše důkladně projděte, než vyrazíte s návrhem do firmy.