Vaši plesovou garderobu vylepší neviditelná podprsenka

0 Comments


Znáte filmovou pohádku „Obušku z pytle ven!“? Ladislav Pešek v ní vytrestá zlého a chamtivého hospodského, který mu nabízí jitrnici, jakou „svět neviděl“. Pešek si z něj nakonec s neviditelnou jitrnicí udělá legraci, ale podstatné je, že využije jistého klamu, který formuje lidskou psychiku k nepoznání. Tohoto klamu lze mistrně využít i na plese, kam se chystáte s vaší sváteční garderóbou.

dívka s růží

Jestliže nechcete pod šaty oblékat podprsenku, a není divu, protože tento korzet nepřináší žádné benefity a naopak způsobuje zdravotní problémy, můžete využít ke svému úspěchu neviditelnou podprsenku. Jsou to speciální lepící pásky, jimiž se zformují ňadra do požadované podoby, a můžete je pak překrýt jakýmkoli typem ošacení, tedy nejen plesovými šaty, ale třeba i halenkou, sportovním tričkem, mikinou, svetrem, pulovrem, košilí, tílkem – je to zcela ve vaší režii.

ženy na plese

Obáváte-li se, že budou viditelné vaše bradavky, pak stačí pásky doplnit lepicími kryty bradavek, například v tělové barvě, a bude to naprosto dokonalé. Nebudete se škrtit v podprsence, nebudete se v ní zbytečně potit, a užijete si svůj ples jaksepatří.

Chcete-li formovat svaly hrudního koše, aby vám držela ňadra v hezké a přirozené poloze, pak podprsenku raději nenoste vůbec. Používejte jen kryty bradavek, s nimiž zakryjete to podstatné, co muže vzrušuje a přivádí do rozpaků, a budete se pak cítit více volná, svobodná, a také žádoucí. A čím více vnitřní nespoutanosti v ženách je, tím více sebevědomé jsou, a tím více se radují ze života. A přiznejme si – radovat se z života s podprsenkou – to prostě nejde.

Lepící pásky a kryty bradavek lze využít doma, v kanceláři, na cestách, na dovolené, při pobytu v přírodě, při sportu, tedy vlastně všude. Nakonec zjistíte, že podprsenka je již dávno překonaný objev konce devatenáctého století.