Co potřebujeme od návodu na ig

0 Comments


Instagram se stává stále populárnější sociální sítí. Připojit do ní se chce stále více lidí. Problém je, že především začátečníci příliš nevědí, jak na to, a co vlastně mohou očekávat. A je jedno, kolik jim je, začátky nejsou nikdy lehké.

Proto není divu, že mnozí z nich hledají návod ig, který by jim řekl, co a jak. Samozřejmě, pro někoho, kdo se na této sociální síti pohybuje již delší dobu, není až takový problém nějaký návod připravit. Stačí jen trochu vyhledávat na internetu, abychom zjistili, že skutečně takovéto návody existují, mnohé dokonce volně ke stažení. Problém je však v tom, že jejich uživatelé od nich očekávají něco jiného, než zde ve skutečnosti najdou.

logo instagramu

Není tajemstvím, že velká část z těch, kteří se na Instagram připojí, se chce stát významným influencerem. A není divu, neustále vidí příspěvky těch, kterým se to podařilo a kteří tak vydělávají spoustu peněz. To v podstatě představuje splněný sen – dělat to, co nás baví, a ještě za to dostávat velmi dobře zaplaceno. Proto od návodů očekávají, že zde najdou rady, jak toho dosáhnout.

Bohužel, s tím ve skutečnosti nelze příliš poradit. Záleží totiž na každém jednotlivém člověku, zda uspěje. Proto se návody soustředí spíše na technickou stránku této sociální sítě. Najdeme zde postup, jak přidávat a upravovat obrázky, jak přidávat sledující, jak moderovat komentáře a mnohé další. Ovšem co bychom měli dělat, abychom těchto sledujících měli stovky, to se zde nedozvíme.

přihlašovací obrazovka instagramu

Je tedy pochopitelné, že mnoho uživatelů bývá po přečtení takového návodu zklamaná, zvláště když jsou zde především ty úplně nejzákladnější věci, které průměrný člověk zjistí sám po pěti minutách užívání sítě. Bohužel je nepravděpodobné, že by se na tom něco změnilo. Musíme se zkrátka smířit s tím, že žádný zázračný recept na úspěch neexistuje, a přijmout skutečnost, že mnoho slavných instagramových celebrit na tom ve skutečnosti není tak dobře, jak se tváří. Ano, je to sice smutné, avšak taková už je realita.