S hypotékou k vysněnému bydlení

0 Comments


Můj sen byl vždycky takový, abych konečně bydlela ve vlastním bytě. Já jsem nechtěla žádný veliký dům a ani o tom potom netoužím, protože potom vidím, jak moje rodina s tím mám veliké problémy, že má veliký dům, tak jsem si řekla, že dům nikdy nebudu chtít, protože stále vždycky něco se rozbilo nebo padala střecha nebo třeba utekla zvířata. A mně se tohle nelíbilo a nechtěla jsem tohle opravdu nikdy řešit, proto jsem si řekla, že si raději pořídím nějaký větší byt třeba o velikosti tři nebo čtyři plus jedna, abych měla klid a nemusela se třeba starat o střechu, která by mi potom padala na hlavu.

Bavil by vás život ve městě?

Kolikrát se nám stalo, že třeba při silném větru nám to na u rodinného domu vzalo střechu. Bylo to opravdu hrozné, protože kolikrát jsme také museli jet bydlet k babičce, abychom byli v teple. Proto jsem si řekla, že až konečně budu třeba půl roku pracovat a budu mít nějaké peníze dané bokem, jenom nějaké málo, že si zkusím zažádat s partnerem o nějakou hypotéku. Partner stále mluvil o tom, že by byla opravdu nejlepší nebankovní hypotéka bez registru. Slyšela jsem o tom už mnohokrát a také jsem slyšela, že právě nebankovní hypotéka bez registru může být opravdu perfektní nápad.

Mám ráda pěkné interiéry i exteriéry.

A hlavně pro ty lidi, kteří jsou mladí a chtějí si sehnat nějaké bydlení. Byla jsem také ráda, že partner byl při mně a také chtěl nějaký větší byt místo velikého domu se zahradou. My stejně chceme vždycky cestovat, tak by se nám veliký dům vůbec nevyplatil. Takový krásný byt o velikosti čtyři plus jedna bude naprosto ideální. Nakonec to dopadlo tak, že jsem si opravdu vzali nebankovní hypotéku bez registru, která nám opravdu ve všem vyhovuje a vyšla nám vstříc při našich požadavcích. A těší mě to a myslím si, že i vy byste byli s touto hypotékou naprosto spokojení. Prozatím slýchám, že všichni jsou z nebankovní hypotéku bez registru spokojení.