Když si žena obuje Pleaser Adore 3000

0 Comments


Ženské tělo inspiruje svými tvary mnoho umělců již tisíce let. Snadno se o tom může přesvědčit každý z vás například při prohlídce zámeckých obrazáren nebo samotných fresek. Pro muže je typickým sexuálním symbolem na ženském těle bujný dekolt a svůdný klín, ale to zdaleka není vše. Je zajímavé, jak se mezi lidmi vžilo ono celkem naivní členění typů mužské populace na „horňáky a dolňáky“, přitom to není zcela přesné a výstižné. Mezi námi je mnoho jedinců, které vzrušuje například samotný ženský obličej, a při sexu si nejraději prohlíží dívku právě v těchto tělesných vnadách, takže ty bychom mohli přezdívat „horňáky“, a zároveň je obrovské kvantum mužů, co si velmi rádi prohlíží nohy a chodidla, takže tu tedy máme typické „dolňáky“. Poprsí a klín se spíše vážou ke středu těla, máme-li být přesní.

ženské nohy

Co bychom ale měli vyzdvihnout, je ten počet mužů, kteří si neodepřou pohled na ženské nohy, ve skutečnosti je to snad každý normální heterosexuální jedinec. Co nás vlastně na ženských nohách přitahuje, když to není typický pohlavní orgán? V první řadě elegance tvarů stehen, lýtek a hýždí, jsou-li tvary souměrné a vypracované, přiměřeně svalnaté, je to skutečný požitek. Vzpomeňme kupříkladu nohy gymnastek, atletek nebo plavkyň.

dámská obuv

Nohy však nekončí u lýtek, navazují kotníkem a nártem na chodidla, a kvůli nim nemůže doslova spát opět nejeden muž. Ženská chodidla obutá zejména v erotické obuvi, jako je Pleaser Adore 3000, jsou nesmírně sexy a pro mnoho mužů je obrovským potěšením, mohou-li erotické boty vyzouvat až v posteli, kde se schyluje k milostnému dobrodružství.

Pro muže je rovněž vrcholem vzrušení hebká, vláčná a vlhká pokožka bosých plosek, které po vyzutí z bot opírají o ramena, mazlí se s nimi, líbají a olizují prsty a vnímají vzrušující vůni ženského potu, která je právě zde velmi intenzivní.