Pořiďte si vířivku už dnes!

0 Comments


Přemýšlíte o tom, že si pořídíte třeba bazén, abyste ulevili svým ztuhlým svalům, kloubům a udělali něco pro sebe? A co si místo bazénu pořídit vířivku? Vířivka je skvělá věc a kdo ji má, určitě nelituje. Vířivka je totiž skvělá nejenom pro vaše zdraví, ale také pro vaši psychiku. V mnoha ohledech se může zdát být i lepší volbou než bazén, ale to samozřejmě záleží na tom, jaké máte preference. Pojďme se podívat na výhody, které vířivka nabízí a díky kterým možná začnete zvažovat její koupi.

vířivka

Snadná údržba

Údržba bazénu není sice nic, co by bylo nějak extra vysilující a vyčerpávající, ale přece jen, už je tam poměrně dost úkonů, které musíte udělat. Péče o vířivku je jednodušší, především proto, protože má obvykle daleko menší rozměry než bazén. Stačí jen vytahovat z vody hrubé nečistoty a používat chemii do vířivky. Jednou za čas se musí ale samozřejmě také vyměnit voda a udělat úklid trysek.

Zdravé svaly

Trysky a bublinky, které jsou součástí vířivek, mají skvělý účinek na vaše svaly. Proudy vody je promasírují, uvolní a dokážou vás dokonce zbavit i některých bolestí, které vám napnuté a ztuhlé svaly způsobují. Najděte své bolavé místo, a vystavujte ho největšímu působení trysek kdykoliv, když budete ve vířivce.

vířivka

Relax a odpočinek

Vířivka se pro vás stane zdrojem odpočinku a relaxace. Představte si, že přijdete unavení z práce domů, a můžete se ponořit do bublinkové vířivky, kde si dopřejte v příjemně teplé vodě masáž pomocí bublinek a vodních trysek. Není to nádherné? Pokud vás trápí období stresu, i taková věc, jako vířivka, vám může pomoci toto období překonat.

Můžete ji používat celý rok

Voda ve vířivce se obvykle vyhřívá na teplotu přes 30 stupňů. To znamená, že v ní můžete pobývat klidně celoročně, i během zimních měsíců. V zimě to bude pravděpodobně ještě příjemnější zážitek než pobyt v letních měsících.