Zuby jsou důležitá věc

0 Comments


Hledáte zubaře, který vám bude vyhovovat? V dnešní době je to docela těžké. Hodně zubařů nepřijímá nové pacienty, má plné termíny a pak se dostanete na řadu až za několik měsíců. A když máte akutní problém, potřebujete termín co nejdříve. A kdo vám pomůže s vaším problémem? Musíte si najít dobrého zubaře, který vás vyšetří co nejdříve, než vůbec takový akutní problém nastane. Zkuste se podívat na Google a vyhledat si výraz zubař horní počaply. Vyskočí vám plno zubařů, kteří aktuálně v tomto městě jsou.

zuby

Pak si je můžete zkusit obvolat a zjistit, jestli vás vezmou jako nového pacienta. No jo – jenže co když ani jeden nemá kapacitu na nové pacienty? V tom případě vám zbývá hledat dál v jiném městě, které je vám nejblíže. A to je docela pech. Dojíždět za zubařem, to by se mi vůbec nechtělo. Jaké kvality by měl vás zubař mít? Je jich několik a na ty se teď blíže podíváme a rozebereme si je.

Vzdálenost – jak už jsem to zmínila, pokud sídlí zubař ve vašem městě, je to jedině velké plus. Dojíždění není moc zábavná varianta. Ale v tom nejhorším případě se nedá nic dělat.

Ochota zubaře – určitě nechcete zubaře, ke kterému se budete bát chodit se svými potížemi. Někdy se třeba může přihodit něco, s čím musíte za zubařem několikrát.

zuby

A pokud vás odpudí svým otráveným neprofesionálním přístupem, už raději problém nebudete řešit. A to je špatně. Najděte si zubaře, který vám rád a ochotně poradí a pomůže. Nebojte se svého zubaře na cokoliv zeptat. Měl by vám na všechny vaše otázky odpovědět a nebýt odtažitý. Kd toho tady přece je a je to jeho práce. Měla jsem taky zubaře, který mě úplně děsil a nechtěla jsem k němu chodit, takže vím, jak zhruba se cítíte. Přeji vám hodně štěstí a ať najdete zubaře, který vám bude vyhovovat a s čímkoliv vám pomůže. Těch je totiž dnes hodně málo.