Chutný čaj, co kvete

0 Comments

Jsem velká milovnice kávy a čajů. Opravdu si nedokážu představit den, že bych třeba neměla tři šálky kávy a dva šálky čaje. Potom také to dopadá tak, že celou noc potom běhám na toaletu, abych se vyčůrala. A to je třeba šestkrát nebo i sedmkrát za noc. Pokaždé si vždycky říkám, že už nebudu ten den tolik pít kávy nebo čaje, že alespoň jeden šálek kávy a jeden šálek čaje vynechám, ale vždycky to nejde. A někdy to bohužel dopadne také tak, že si dám jeden šálek kávy anebo čaje navíc. Myslím si, že to není rozhodně zdravé. I když čaje miluji, dopřávám si je velice často.

Čaj mám ráda i s citronem.

A to i když jdu třeba k někomu na návštěvu, tak nikdy neodolám a také si tam dám kávu a potom také čaj. A v poslední době jsem si velice oblíbila kvetoucí čaje. A opravdu jsou skvělé a chutné. A kvetoucí čaje pořídíte na webové stránce darka-shop.cz, kde najdete v různém katalogu čaje, a to včetně i kvetoucích čajů co jsou opravdu perfektní. Já vám to popíšu, jak právě kvetoucí čaje fungují. Jsou v takové malé krabičce. Anebo v mističce. Potom kvetoucí čaj je taková kulička uschlých květů. A potom, když to zalijte horkou vodou, tak oni pomalinku se rozevírají a vypadá to opravdu tak, jako kdybych ty to kvetoucí čaje opravdu kvetly.

Kvetoucí čaje mám ráda.

A na této webové stránce si můžete pořídit například také kvetoucí čaj z lásky, kde jsou dva kusy. Anebo kvetoucí čaj císařská lilie, který mám velmi ráda s přítelem. A já, když ochutnala císařskou lili poprvé, tak jsem byla velmi překvapená. A musím uznat, že je to jeden z mých opravdu nejlepších čajů. Můžete si tedy je také koupit dárkovou sadu kvetoucích čajů, kde jsou čtyři kusy. Podle mého názoru jistě neprohloupíte, když vyzkoušíte také kvetoucí čaj měsíček, který se hodí pro lepší spánek. Jen hlavně čaje nepijte ve velkém na noc, abyste potom neběhali často na toaletu.