Jak na video

0 Comments

Vždycky jsem chtěla umět s počítačem skvělé zacházet. Ale jak už to, tak bývá, že když si člověk něco přeje, tak ne vždycky se to může vyplnit anebo splnit. Bohužel jsem patřila k té druhé skupině. Přála jsem umět na počítači opravdu toho hodně, ale skoro nic jsem nezvládala. A na počítači umím pouze jenom ho zapnout anebo vypnout anebo na něm nakoupit různé věci. A tohle mě opravdu baví a myslím si, že právě každá žena umí na počítač a hlavně nakupovat. Podle mého názoru je to skvělé, protože si člověk může objednat zboží z internetu až domů, které mu přivezou až ke dveřím. No, kdo by toho nevyužil?

Učím se stahovat video.

A potom jsou tady také různé servery a webové stránky, kde se třeba také můžete naučit něco zajímavého anebo praktického. Já jsem se přes počítač také naučila anglicky a také se učím stahovat videa. Abych pravdu řekla, tak na základní škole pro mě nějaké stahování videí bylo opravdu velice složité. I když mi paní učitelka ukázala webovou stránku stahujvidea.cz, kde prý se můžu lehce nauč stahovat videa. Je to video downloader, ale musím zase říct, že je to skvěle popsané, ale i tak pro mě moc složité. Paní učitelce jsem za webovou stránku poděkovala, i když jsem tomu moc nerozuměla.

Chci stahovat videa.

Asi nejsem takový ten technický typ. Mám ale štěstí, že moje máma tomuhle dobře rozumí. Moje máma umí stahovat videa. Je to prý velice jednoduché. Stačí si jen zkopírovat odkaz a potom ho vložit třeba do nějakého serveru nebo něčeho podobného a ihned to bude lepší. Řekla jsem si, že když mi moje máma tohle vysvětlí pořádně, že umět stahovat video budu potom také. Podle mého názoru se stahování videí vyplatí, pokud chcete něco důležitého stáhnout a potom se na to doma podívat, když třeba nebudete mít doma žádný signál. A video downloader jistě zaujme všechny věkové kategorie a jak muži, tak i ženy nebo děti. A vy umíte stahovat videa? A video downloader je prima, stačí jen vědět, jak na to a máte vyhráno.