Co si počít při ztrátě erekce

0 Comments

Partnerství mezi mužem a ženou je natolik složité hodnotit, že jej nelze zařazovat do škatulek podle předem stanovených modelů. Toto počínání si můžete i velice snadno přiblížit zejména ve starších českých komediích s hereckými hvězdami, jejichž umělecký talent a profesionalita vynikaly zejména za socialismu. Kupříkladu ve filmech „Co je doma, to se počítá, pánové“ anebo „Hodíme se k sobě, miláčku?“.

muž a žena

Jestliže si partneři opravdu rozumí jako přátelé a jejich vztah nabírá větších hloubek, přichází na řadu vrchol každého vztahu, a tím je sex. Záměrně zde neudávíme známosti na „jednu noc“ či sex za úplatu, protože to nejsou formy skutečného vztahu mezi mužem a ženou, a selhání v průběhu sexu také neznamená nic tragického – prostě to nevyšlo, tak o nic nejde. Jenže v případě partnerství trvalejšího rázu je to problém. Jestliže dojde ke ztrátě erekce u dlouhodobého partnerství, může to doslova převrátit život mezi dvěma lidmi naruby. Mohou do toho být zatažené i děti nebo rodiče, řeší se to mezi kamarády nebo na různých internetových fórech a je to mnohdy problém, zralý i pro psychologické poradenství.

žena v posteli

Mnoho mužů v takových případech sahá po Viagře bez předpisu Erectmax, v domnění, že se tím zbaví problému natrvalo. Jenže vtip je v tom, že Viagra nevyřeší prvotní příčinu, takže od ní nelze očekávat dlouhodobý úspěch. Je to, jako kdybyste u plevele na záhonu utrhali pouze listy a ponechali kořeny, za týden vám tu vyroste znovu, a možná ve větší razanci.

Zaměřte svou pozornost raději na svůj životní styl a odpovězte sami sobě na otázku, do jaké míry jste sevřeni stresem, a jak zdravě se stravujete. Zde totiž bývá nejčastěji důvod poklesu erekce. Jak nevhodná strava, tak i stres, zejména ten chronický, snižují hladinu testosteronu v krvi, a ten potřebujete k pevné a dlouhotrvající erekci „jako sůl“. A chcete-li opravdu něco radikálně změnit, vyčleňujte postupně stres ze svého života a pomáhejte si při tom bylinkami, například Ženšenem nebo Kotvičníkem zemním, které vám navrátí původní hormonální rovnováhu, a tedy i tolik potřebný testosteron.