Sáčky se zipem si vezměte na dovolenou

0 Comments

Sáčky se zipem jsou vynikající pomocníci a mnoho lidí se je bere s sebou i na dovolenou. Ukládají do nich různé drobnosti i větší předměty a uzavírací mechanismus je v tomto případě mnohdy účinnější, než různé krabičky a dózy. S čím vám tento novodobý vynález může vypomáhat?

Kolíčky na prádlo – potřebujete někam uložit kolíčky na prádlo, které na dovolené upotřebíte na praní i samostatné sušení prádla? Jsou nepostradatelné zejména pro vodáky, kteří každou chvíli suší v kempech mokré věci. Kam jinam, než do sáčku se zipem, uložit kolíčky?

sponky do vlasů

Předměty z papíru – když se vám rozmáčí papírový ubrousek, kapesník, toaletní papír, hygienický tampon, vata, gáza či obinadlo, bude to zbytečná patálie, které se dalo ovšem efektivně zabránit. Sáček na zip uchrání cokoli papírového i na dešti, třeba v batohu nebo v lodním vaku. Je to ta nejbezpečnější a nejlevnější ochrana před poškozením, jakou si můžete přát.

Sponky do vlasů a hygienické potřeby – sponka ve vlasech je na dovolené nezbytná, ale když nemáte kam náhradní sponky ukládat, je to průšvih. Strčit je do obyčejného pytlíku, tak se vám při nejbližší příležitosti vysypou, a podobné to bude i s různými kelímky, krabičkami a dózami s lehce odstranitelným víčkem.

kolíčky na prádlo

Svačina – uzavíratelný sáček se na svačinu hodí mnohem víc, než ten obyčejný bez uzávěru. To, co je uvnitř, tu bude lépe chráněno před vnějšími vlivy, a také se vám svačina nikam v průběhu cestování nerozsype.

Špinavé prádlo – do sáčků na zip se perfektně ukládá špinavé prádlo, které pak nikoho neobtěžuje zápachem. Sáček by ale měl mít větší rozměry a měl by mít i vyšší gramáž, aby se při tlaku prádla v nestřeženém okamžiku neprotrhl.

Odpadky – v nouzových situacích se sáček se zipem uplatní i na odpad, například udělá-li se vám cestou nevolno a obsah vašeho žaludku bude nutné vyvrhnout.