FOXTROT

Co Vám přináší systém inteligentního ovládání domu FOXTROT?

Systém inteligentního ovládání domu FOXTROT Vám umožní ovládat ve svém domě cokoli odkudkoliv!

FOXTROT automatizuje Váš dům

FOXTROT řídí Váš dům, reguluje teplo, světlo a elektrické spotřebiče či zařízení v závislosti na nastaveném programu, scénáři nebo podle různých čidel – světla, teploty přítomnosti, větru či deště. Šetří Vám peníze, čas a poskytuje neuvěřitelný komfort bydlení.

FOXTROT je modulární

Systém můžete ve svém domě nasadit např. v jednoduché variantě ovládání světelných scén, několika spotřebičů, topení a žaluzií a v budoucnu kdykoliv jednoduše rozšířit o ovládání řady dalších prvků, například klimatizace, bazénu a mnoha dalších elektrických zařízení až po integraci domácích audio/video přístrojů.

FOXTROT myslí na budoucnost

Systém FOXTROT umožňuje zapojení bezdrátových prvků do systému ovládání, takže v případě potřeby ovládat v budoucnu další prvky (např. postavíte na zahradě bazén či zavlažování) nemusíte sekat, bourat a vést další ovládací kabely k těmto novým prvkům. Jak poroste Váš dům a Vaše potřeby, poroste i Váš FOXTROT.

FOXTROT se Vám přizpůsobí

Je řada způsobů, jek ovládat svůj dům. FOXTROT Vás neomezuje a je jen na Vás, které ovládací prvky a jak budete chtít používat právě vy. vypínače a ovladače různých designových provedení, telefon, internet, iPhone, iPad či televize? Všechno je možné

FOXTROT je flexibilní

Systém lze kdykoliv jednoduše rozšířit o další ovládací prvky a také propojit se systémy ovládání filmů, hudby či foto archívu.

FOXTROT je dostupný

FOXTROT se díky své příznivé ceně stává standartem v ovládání nových domů, přitom Vám ovšem nabízí zcela nadstandartní možnosti ovládání.